Proszę o kontakt Kierowca C1 - Dostawca Vik

  • Miejsce: Vik, Sogn og Fjordane, Norway

Vik Dampbakeri i wyroby cukiernicze

6891 VIK I SOGN
E-mail: post@vik-dampbakeri.no
Vik Piekarnia Cukiernia i dostarcza chleba i ciast towarów do okręgu Sogn w zachodniej Norwegii, na północ od Bergen. Niedawno otrzymał nowe kontrakty, które wymagają, aby zwiększyć nasz personel signifigantly. Musimy piekarzy, cukierników, a sklepy i pracownika do pakowania i kierowca ciężarówki. Vik Dampbareri jest członkiem łańcucha Din Baker z piekarni. zobacz www.din-baker.no

Kierowca C1

opis stanowiska
Vik Dampbakeri i wyroby cukiernicze lodu poszukuje kierowcę na dostawę pieczywa i ciast produktów w regionie Sogn i Voss. Nasze miejsce pracy chce mieć dwóch pracowników obu płci iz różnych środowisk. Kobiety są zachęcani dwa zastosowania.

umiejętności:
Zadanie wymaga Vechicle jazdy certyfikat B oraz C1. Korzystnie, masz doświadczenie w dostarczaniu produktów żywnościowych. Należy zwrócić się do usługi poglądach i przyjemny w kontakcie z naszymi klientami. , Musisz także mieć doświadczenie w kierowaniu w trudnych warunkach zimowych. Musisz być motywowane do utrzymania czystości, higieniczne i uporządkowanego miejsca pracy. Prace mogą być fizycznie wymagający i trzeba mieć dobre zdrowie.
Musisz dobrze mówi po angielsku lub języka skandynawskiego. Jako Pozycje te są trwałe, musi być gotów dwa nauczyć norweskiego po rozpoczęciu pracy, jeśli nie alreadytakenusername zrobić.

godziny pracy i miejsce pracy: SHIFT, 37,5 godziny tygodniowo. Większość dni robocze rozpoczynają wcześnie! Na Vik w Sogn
01/01/2017: Data początkowa. Także zostać wezwany do rozpocząć się wcześniej w (płatny) okres próbny
Wynagrodzenie płatne według norweskiej taryfy. Minimalna pensja wystarcza 170hr. Dodatkowe wynagrodzenie może być podana według doświadczenia i wykształcenia.

Inne informacje: Pracodawca może pomóc w znalezieniu mieszkania.

aplikacja
Pobierz termin stosowania 12/31/16.
Jak aplikować? Wyślij CV i list motywacyjny e-mail do post@vik-dampbakeri.no~~V. Pamiętaj dwie informacje kontaktowe (numer telefonu) dla Ciebie i dla osoby odpowiedzialnej.
Osoba kontaktowa / numer telefonu Georg Sjøthun. Kontakt przez e-mail tylko.
E-mail post@vik-dampbakeri.no

Inneinformacje tylko z wybranymi kandydatami zostaną powiadomieni
Liczba pozycji: 1417-2016-09-9 (ogłoszone na styku NAV) Źródło: EURES
Stanowisko pracy
Vik

Rodzaj zatrudnienia
Zmiana systemu Full

ostateczny termin
31.12.2016
Ostatnia data opublikowania
31.12.2016

Dołączył
29.09.2016

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych