Proszę o kontakt Informatyk - System Developer Vigra

  • Miejsce: Vigra, Møre og Romsdal, Norway

BUILD MAN jest jedną z największych sieci mieszkalnych niezależnej firmie budowlanej.
Łańcuch jest w całym kraju i ma ponad 100 firm członkowskich
obroty w wysokości około . 2,1 mld NOK rocznie. Łańcuch ma zakupowych umów z wszystkich norweskich materiały budowlane dostawców i producentów. BUILD MAN ma swój
Z siedzibą w Ålesund Vigra, a łańcuch ma więcej niż 25 lat rozwinęła
najpełniejsze koncepcja budowniczych mieszkalnych w Norwegii.

Budowa Man Gruppen AS
6040 Vigra

Informatyk - System Developer

Poszukujemy programisty dla systemu szybkiego przystąpienia do stałej pozycji
Indywidualne cechy:
- Thrive w pracy zespołowej, ale także samobieżnym
- Biorąc odpowiedzialność i zobowiązuje się do jakości, efektywności i wyniku końcowego
- Szybko dowiedzieć się o nowych technologiach
- Czy można szybko przełączać się między różnymi zadaniami
Musi opanować:
- Norweski i angielski, w mowie i piśmie
Powinien opanować:
- PHP / HTML5 / CCS / JavaScript
- PHO ramowa, najlepiej Yii / Yii2
- MySQL lub równoważny
- usługi internetowe
- Interfejs użytkownika i projektowanie graficzne
- Elastyczne projektowanie
- Wiedza i doświadczenie zadowolony z Mobile pierwszy projekt

Dostanie zadania w ramach jednego lub kilku obszarach roboczych:
- Opracowanie i wdrożenie GUI na telefon i pulpit
- Opracowanie i wdrożenie systemu CMS
- Projektowanie i utrzymywanie baz danych SQL
- Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji pulpitu w systemie Windows
- Dokumentację systemu i dokumentacji użytkownika
- Obsługa klienta i wsparcie
- Spotkania i szkolenia wewnętrzne

Przystąpienie wkrótce.

Aby uzyskać więcej informacji i pytań prosimy o kontakt
Czy Blindheim, tel: 905 83 798 - are@byggmann.no~~V
Pisemny wniosek z CV i świadectwa wysłane w ciągu 01/12/2016

Flyplassveien 22-6040 Vigra
Tel: +70 18 grudnia 00 - Faks: +70 18 grudnia 88
epost@byggmann.no - www.byggmann.no
Medium: Sunnmørsposten
Ogłoszony: 11.12.2016
Stanowisko pracy

Giske

ostateczny termin

12.01.2016

Ostatnia data opublikowania

12.01.2016
Dołączył

14.11.2016

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych