Proszę o kontakt Dozorca - Eksploatacja i konserwacja Vestvågøy

  • Miejsce: Vestvågøy, Nordland, Norway

Nordlandssykehuset ma około 3700 pracowników i posiada usługi Centralnego Szpitala dla 130.000 mieszkańców w okręgu Nordland z jednostkami zarówno Bodo, Lofoty i Vesterålen. Jesteśmy dużą instytucją edukacyjną dla lekarzy, psychologów, pielęgniarek i innych specjalistów w specjalistę. Czytaj więcej tutaj
Fachowiec (Nr ogł 3260433814)

Nordlandssykehuset, Lofoty
8372 Gravdal

Eksploatacja i konserwacja Lofoty

Operacje i mienia NLSH HF zarządza ponad 150.000 mkw podzielonych na 4 głównych lokalizacjach. Na Lofotach stanowią budynki ca. 11.000 mkw. Podział eksploatacji i konserwacji jest odpowiedzialny za zarządzanie, funkcjonowanie i utrzymanie budynków szpitalnych i domach, które są wynajmowane.

obowiązki

• Stanowisko jest przypisany różnych zadań w eksploatacji i konserwacji, takie jak kanalizacja, elektrycznych, wentylacji, ochrony przeciwpożarowej i innych zadań w pracach sekcji.
Operacja zachowanie i utrzymanie budynków i instalacji technicznych wg. własny obszar wiedzy, lub we współpracy z innymi.
Przeprowadź inspekcję, kontroli i bieżącej eksploatacji budynków i instalacji przemysłowych, w tym kontroli wewnętrznej.
Kontynuacja i zakończenie przydzielonych zadań roboczych.
Osłona techniczna.
Szkolenie i nadzór użytkowników / najemców w zakresie wykorzystania ciężkiego sprzętu.
Wnoszenie wkładu do planów operacyjnych i konserwacyjnych.
gdy wymagana jest taki kontakt i monitorowanie firm zewnętrznych.
Weź udział w interdyscyplinarnej współpracy w ramach całej odpowiedzialności za NLSH HF.
odpowiedzialność:
Upewnić się, że budynki i instalacje techniczne w zakresie kompetencji funkcjonuje wg. Regulacyjne i zgodnie z ustaleniami w pracy / leasingu.
Na podstawie harmonogramu, wdrażania i rozwiązywania bieżących zadań operacyjnych, aby zapobiec skargi dotyczące funkcjonalności i stanu.
Uczestniczenia i ułatwienia szkolenia w celu zapewnienia właściwego korzystania z budynku i instalacji
Upewnij się, że użytkownicy korzystają z właściciela wytycznych ACC. zasady i procedury odnoszące się do wykorzystania i raportowanie błędów i przeoczeń.
Aby wziąć udział w szkoleniu dla podnoszenia i rozbudowa własnej kompetencji.
Stanowisko Właściciel może stosować wszystkie rodzaje prac w całym NLSH HF umocowanego przez opiekuna, w ramach kompetencji jednostki.

kwalifikacje

3 lat średnie wykształcenie lub jego odpowiednik
Podstawowe umiejętności obsługi komputera
Prawo jazdy klasy B
Pożądane jest, z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Utdanningsretning

rękodzieła
Wykształcenie Tytuł: Rzemieślnik

poziom edukacji

liceum

cechy osobiste

Wychodzące i dobre umiejętności współpracy.
Regulator Obsługa i systematyczny.
Neat przedstawicielem zachowania.
Możliwość wstawienia się w kłopoty i może zgłaszać propozycje ich rozwiązania

język

norweski

inne informacje

Podróżując: brak aktywności dotyczące podróży

Informacje kontaktowe:
Willy Karijord sekcja Głowa, 95008007, willy.karijord@nordlandssykehuset.no
Kristian Osnes, Ass. Departament

Najważniejsze informacje:
Reklamodawca: Nordlandssykehuset
Ref. Nr. 3260433814
Stillingsbrøk: 100%
prawdziwy
Liczba pozycji: 1