Proszę o kontakt Mechanik Vestby - Ostfold Vestby - Son

Data publikacji: Październik 22, 2016
Data modyfikacji: Listopad 1, 2016
 • Miejsce: Vestby - Son, Akershus, Norway

Styl Auto prowadzi swoją działalność na obszarze Akershus i Østlandsk. Jesteśmy strategicznie zlokalizowany wzdłuż E6 od Vestby na północy do Sarpsborg na południu. Równolegle do naszej działalności w Norwegii, Styl Auto ZEA jest w fazie rozwoju w Dubaju.

W 2011 roku obrót w StyleAuto było w sumie 35 milionów koron norweskich. Dzięki naszej dodatniemu wzrostowi, byliśmy wystarczająco dużo szczęścia, aby osiągnąć prestigious Gazzele award trzeci rok z rzędu. Mamy ponad 100 obiektów sprzedaży - w sumie 1200 m2 powierzchni sprzedaży.

Od momentu powstania w 1985 roku przyczyniły się do kupna / sprzedaży / usług samochodów dla naszych klientów. Naszym celem jest jasne stanie się bezpieczny wybór w naszym portfolio usług dla najnowszych samochodów premium i super sportowych.

Nasz obszar ostrości w ostatnich latach: BMW, Mercedes, Audi, Maserati, Ferrari i Lamborghini.Wszystkie części dostarczane są wraz z dedykowanymi 12 miesięcami gwarancji Styl Auto.


Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Wymiana ķòł oraz oleje filtry
  Wymiana ķòł oraz oleje filtry
  Mechanic - Bergen (Hordaland) - Październik 25, 2016 123456789.00 Nok

  Po naszych ulicach jeździ coraz więcej samochodów najróżniejszych marek. Jest sporo aut zupełnie nowych i co za tym idzie objętych gwarancją producenta, ale także coraz więcej aut używanych. Nierzadko wiek używanych samochodów jeżdżących po polskich ...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)