376500.00 Nok Fizjoterapeuta Stavanger

  • Miejsce: Stavanger, Rogaland, Norway

Stavanger będzie dobrym miastem do życia dla wszystkich. Jako pracownik Stavanger będzie mieć znaczenie dla naszego miasta i ludzi, którzy tu mieszkają. Z 9000 pracowników, jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Wspólnie pracujemy dla życia miasta.

Stavanger, fizjoterapii i terapii zajęciowej usługi
4016 STAVANGER

Fizjoterapeuta (nr ref.. 3262893402)

Fizjoterapii i terapii zajęciowej Services Department dzieci i młodzież, których głównym zadaniem jest dostarczenie fizjoterapii i terapii zajęciowej usługi dla dzieci i młodzieży w wieku 0-18 lat. Kandydat będzie miał przyjemność pracować w dużym mieście, CO-profesjonalnego środowiska w Stavanger.

obowiązki

Habilitacja, promocja zdrowia i profilaktyka, indywidualnie i grupowo.
Mentorskie partnerów i utrzymaniu

kwalifikacje

Norweski zezwolenie jako fizjoterapeuta
Musi opanować norweski, pisemnej i ustnej

Utdanningsretning

zdrowie
Wykształcenie Tytuł: Fizjoterapeuta

poziom edukacji

stopień

cechy osobiste

Masz szczególne zainteresowanie i zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą
Masz dobre umiejętności współpracy i komunikacji, zarówno dorosłych jak i dzieci
Użytkownik ma możliwość uporządkowania ich codziennej
Jesteś pozytywne, zaangażowana i zaradni
Jesteś elastyczny i rozwiązanie

język

norweski

oferujemy

sensowne pracy
Ekscytujące i różnorodne zadania w dobrym środowisku akademickim
Koledzy z wysokiej kompetencji zawodowych
Możliwość wpływania własnej pracy
Kod Pozycja, fizjoterapeuta 706600, Płace 376 500-461 3,00 (po stażu)

Miejsce pracy:
Torgveien 23, 4016 Stavanger

Informacje kontaktowe:
Norun Kaada, strefa dyrektor dep. Dzieci i młodzież, 95922291/51508516, norun.kaada@stavanger.kommune.no

Najważniejsze informacje:
Reklamodawca: Stavanger
Ref. Nr. 3262893402
Stillingsbrøk: 100%
podstawiając
Data rozpoczęcia: 03/01/2017
Data zakończenia: 31.12.2017
Liczba pozycji: 1
Formularz zgłoszeniowy na stronie: [kliknij tutaj]

Stanowisko pracy

Stavanger

Rodzaj zatrudnienia

Vikar, Full

ostateczny termin

12.05.2016
Ostatnia data opublikowania

12.05.2016

Dołączył

16.11.2016

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

Podobne ogłoszenia

  • Sprzątanie - dodatkowa pomoc
    Sprzątanie - dodatkowa pomoc
    Praca w - Bergen - Czerwiec 11, 2018 Proszę o kontakt

    Bjørvika Apartments, oddział Damsgård Apartments, wynajmuje nowe i nowoczesne apartamenty na średnioterminowy pobyt w Damsgård. Firma została założona w 2009 roku, ale w Bergen mieliśmy apartamenty od około 1,5 roku. Våre kunder er hovedsagelig inter...

  • Malarz , Bergen
    Malarz , Bergen
    Praca w - - Kwiecień 18, 2018 Proszę o kontakt

    Clockwork Bemanning AS aktualnie poszukuje malarzy na projekty w Bergen. Wymagania Doświadczenie jako malarz szpachlarz w Norwegii lub Skandynawii Znajomość norweskich materiałów Duża sprawność fizyczna Znajomość języka angielskiego lub norweskiego O...

  • Hydraulik/rørlegger
    Hydraulik/rørlegger
    Praca w - Oslo, Vestby, Akershus - Kwiecień 6, 2018 Darmowe

    FIRMA DreamWoks Consulting – pilnie poszukuje doświadczonych pracownikow na stanowisko Hydraulik Miejsce pracy:Oslo, Drammen, Asker i Bærum Wymagania: - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie dobrym – warunek konieczny - samodzieln...