Proszę o kontakt Cieśli szalunkowych Sandefjord

  • Miejsce: Sandefjord, Vestfold, Norway

Partner Prywatny jest ogólnopolskim dostawcą bemanning- i rekrutacji fagarbeidskraft do Norwegii i Svalbardu. Ze Skandynawii jako dziedzinie rekrutacji, oferujemy naszym pracownikom ekscytujący i innowacyjny projekt w elektrycznej, stolarki hydraulicznego, oleju i gass.Personal Partner zapewnia szybki, elastyczny i dokładnych rozwiązań do potrzeb naszych klientów w zakresie kwalifikowanej fagarbeidskraft. Nasi oddani pracownicy stworzyli podwaliny dla rozwoju i sukcesu jesteśmy teraz przeżywa - Sukces to sport zespołowy. Prywatny partner tworzy nowy zespół zwycięski Skandynawii

Prywatne Partner AS -. AVD Kristiansand
4626 Kristiansand S

Szalunki stolarzy (ref.nr. T430256)

Nieustannie szalunkowych cieśli

Dla jednego z naszych klientów na Hawajach szukamy wykwalifikowanych cieśli szalunkowych z doświadczeniem w branży dla projektu.

obowiązki
Różnych zadań w dziedzinie, w tym wiązania żelaza.

transpozycja Praca
Tydzień 49: 3 człowiek
Tydzień 50: 4 człowiek
Tydzień 51: 10 człowiek
Tydzień 52: 10 człowiek
Tydzień 01: 10 człowiek

kwalifikacje
-Fagbrev Lub długi udokumentowane doświadczenie jako betoniarz / cieśla

cechy osobiste
-Selvstendig
-Work Dobrze w zespołach
-A Advantage jeśli mówić po polsku i enkelsk
-high Focus on HSE

oferujemy
Personal Partner otrzyma osobistą follow-up konsultant stałego personelu, który pomaga w codziennej pracy, jak również w osiąganiu karriæremål oraz specjalne pola - mający na innowacyjnej technologii, jak również tradycyjnej produkcji, ropy naftowej i gazu.

-Fleksibilitet W odniesieniu do czasu i miejsca pracy
Zapięcia innowacyjny projekt
-Fast odpowiedzi
-Dobra Płace
-help Do mieszkań
-Kollegaer Od wokół Norden

Aplikacje działają - stosuje się już dziś! Mamy wiele misji mogą zapewnić więcej miejsc pracy po misji!

Informacja o projekcie - skontaktuj Stine Myrtue Larsen (+47) 40727746 lub wysłać wniosek do sml@personal-partner.no~~pobj

Dla pełnego delegowania zadań, kliknij tutaj
Stanowisko pracy

Sandefjord

Rodzaj zatrudnienia

Vikar, Zaangażowanie, Full
Ostatnia data opublikowania

12.03.2016

Dołączył

23.11.2016

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych