Proszę o kontakt Sprzątaczka - czasowe Radøy

  • Miejsce: Radøy, Hordaland, Norway

Krótki opis stanowiska
Podstawiając do pozycji 100% z około 21/11 2016 - 1/12 2017 Arbeidsstad szkoły i przedszkola Saebo Sæbø. Arbeidsstad utanför trasie szkolnym vera inne budynki miejskie.

Radøy gmina Reinhaldsverk
5936 MANGER

Sprzątaczka - czasowe (ref 108)

Jest on wprowadzany jutro Reinhaldsverk i godziny pracy są od 06.00 / 05.30 na morgonen. Pracownik musi otrzymać własny transport pomiędzy ewentualnie kilku stolicach roboczych. Jest pożądane run Wynagrodzenie za transport między pracą stale.

Odpowiedzialność / arbeidsoppgåver
- Codziennie Reinhaldsverk w budynkach komunalnych. (Szkoły, przedszkola, itp)
- Spłukiwania i głównym reingjering

cechy
Stanowisko wymaga elastyczności, gotowości do współpracy, stabilność i zdolność adaptacji do nowych metod pracy.

Oferujemy
Lon drodze układów zbiorowych oraz bardzo dobrym systemem emerytalnym z KPK. Ważną pracę w zorganizowanych formach.

policja
Do pracy w szkołach i przedszkolach gospodarzem wymogu Zatwierdzone policję przystąpiły. To heimla Act oraz aktów wykonawczych do ustawy o edukacji przedszkolnej.

kontakt
Merete Risnes Mountain Wysyłanie, orientacyjna renifery Halden, tel: 474 89 347.
Lisbeth Topy Alvær, eksploatacja i zarządzanie Kommunalsjef, tel: +56 34 90 19.

Można wysłać aplikację innan 27 listopada 2016 w sposób następujący:
Elektronicznie poprzez Visma rekrutacji.
Link na stronach domowych www.radoy.kommune.no ramach "wakacje". Certyfikaty i dyplomy można przesłać do wniosku lub podjęcia tych o końcu do rozmowy kwalifikacyjnej.

Kontakt Sørvis placu tel. 56 34 90 00 Następny problem z rejestracją jako Sokara.
Medium: Strilen
Ogłosił: 15/11/2016
Stanowisko pracy

Radøy

Rodzaj zatrudnienia

Vikar

ostateczny termin

27.11.2016
Ostatnia data opublikowania

27.11.2016

Dołączył

16.11.2016

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

Podobne ogłoszenia

  • Sprzątaczki tymczasowe 40% - 2 etaty
    Sprzątaczki tymczasowe 40% - 2 etaty
    Praca w - Voss (Hordaland) - Listopad 17, 2016 Proszę o kontakt

    RSV Renhold AS jest publicznie zatwierdzone firma sprzątająca z najważniejszych urzędów w Åsane, która zapewnia usługi sprzątania w okolicach Bergen i Sotra Askøy i Voss. RSV chemiczna wzrosła zdecydowanie od swoich skromnych początków w 2000 roku, a...

  • Fryzjerów
    Fryzjerów
    Praca w - Bergen (Hordaland) - Listopad 16, 2016 Proszę o kontakt

    E.T. Hårstudio A / S została założona w 1989 roku i jest obecnie jedną z firm fryzjerskich Bergen z 4 oddziałów zlokalizowanych odpowiednio w Åsane Storsenter, Kløverhuset, Xhibition i Knarvik Center. Dzisiaj mamy 50 wykwalifikowanych fryzjerów, któr...

  • Ogrodnik - pomocnik
    Ogrodnik - pomocnik
    Praca w - Bergen (Hordaland) - Listopad 15, 2016 Proszę o kontakt

    Krajobrazu, pracownik pomocy Czy masz doświadczenie sztuki ogrodu? Poszukujemy pracownika na pomoc dla projektu. Nie odpowie niepoważne pytania lub aplikacji bez wiedzy obecnie szukasz. W celu zastosowania, trzeba mieć doświadczenie z poprzedniego ró...