Proszę o kontakt THE HEALING TOUCH Oslo Sentrum

Data publikacji: Październik 21, 2016
Data modyfikacji: Październik 21, 2016
 • Miejsce: Oslo Sentrum, Oslo, Norway

A jeśli jest z Tobą wszystko w porządku i zawsze było? Jeśli frustracja i niezadowolenie z obecnego życia to właśnie świadomość, że o wiele więcej jest dla Ciebie możliwe?
I właśnie, w tym momencie sesja The HEALING TOUCH okazuje się bezcenna.

Poczujesz jak ciężar opada z twoich barków, ponieważ już podczas pierwszej sesji rozpoczyna się proces uwalniania. Uwalniając się od wszelkich negatywności: niskiego poczucia wartości, oceniania innych i samego siebie, nieustannej potrzeby posiadania racji, kontroli siebie i innych, żalu za przeszłością i oczekiwania na prawdziwą miłość - PRZESKOCZYSZ NA WYŻSZE STANY ŚWIADOMOŚCI.!

THE HEALING TOUCH to prosty proces manualny podczas którego dotykam punktów na głowie uruchamiając w ten sposób przepływ energii. Podczas sesji, gdy fale mózgowe płyną wolniej dochodzi do czysto fizycznego zjawiska - rozładowania spolaryzowanych ładunków elektrycznych w mózgu.

Więc co jeszcze jest możliwe w Twoim życiu ?

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • FIZJOTERAPIA / MASAŻ
  FIZJOTERAPIA / MASAŻ
  Health - Bergen (Hordaland) - Październik 26, 2016 Proszę o kontakt

  Metody które wykorzystujemy w pracy to między innymi: - terapia mięśniowo - powięziowa - terapia punktów spustowych (trigger points) - drenaż limfatyczny (kompleksowa terapia przeciwobrzękowa) - FDM - HVLA (osteopatyczne manipulacje krótkodźwigniowe)...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)