Proszę o kontakt Sprzątaczka - gospodyni domowa Oslo Sentrum

Data publikacji: Grudzień 2, 2016
  • Miejsce: Oslo Sentrum, Oslo, Norway

Działamy z schodów, aby sprzątaniu i czyszczeniu biurowych w Oslo i Nittedal - obszar. Oslo Renhold AS została założona w 2000 roku.

Oslo Renhold AS
Stovner Senter 3
0985 OSLO
E-mail: post@osloren.no Web: www.osloren.no

Sprzątaczki - gospodyni domowa

POZYCJA VACANT jak czyszczenie Vikar

Sprzątanie domu, mieszkania i biura

Wakaty ca. 85% jako sprzątaczka zastępczego od 7 / 12-2016 w celu sprzątaniu i myciu mieszkań w Oslo i Nittedal.

Opis stanowiska:

Mycie domów, mieszkań i biur w Oslo i Nittedal. Plan własnych w celu ich oczyszczenia. Czyszczenie odbywa się zgodnie z planem do basenu w dni robocze od poniedziałku do piątku między czasie do sprzątaniu w 0800-1300 i umywalką biura poniedziałki w 1515-1715 środy i piątki w 1515-1715 poczynając od 1515-1815. Ponadto, wtorek i czwartek od 1515 do 1615 roku.

Szukamy osoby, która ma jakieś doświadczenia z czyszczenia domów i mieszkań. Doświadczenie w praniu domów i mieszkań jest bardzo ważne, ponieważ nasi klienci oczekują jakości umywalkę.

Dlatego ważne jest, aby tolerować praca fizyczna jest skuteczne, robi wielką pracę i oczyszcza naszych klientów. Szkolenie będzie prowadzone.

Osoba wyznaczona jako sprzątaczka zastępczego musi być trochę elastyczny w stosunku do godzin na choroby, urlopu pracy, zostaw etc.

Szkolenie rozpoczyna się od 7 / 12-2016.

Zastosowanie w / cv - wysłania: najlepiej poprzez e-mail, ewentualnie Pr.. poczty.

Rozpoczęcie pracy: 7 / 12-2016

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Termin: 15 / 12-2016

Kontakt: tuż pr. Email post@osloren.no.

Zastosowanie:

0985 Oslo

post@osloren.no
Liczba pozycji: 0327-2016-12-1 (ogłoszone na styku NAV) Źródło: Reg od arb.giver na nav.no
Stanowisko pracy

Oslo

Rodzaj zatrudnienia

Vikar, Daytime, Niepełny etat w pełnym wymiarze czasu

1

klon

Zarobki w drodze porozumienia
ostateczny termin

15.12.2016

Ostatnia data opublikowania

15.12.2016
Wolne od

12.07.2016

Wakaty dla

31.12.2017
Dołączył

12.01.2016

kontakt

K. Hågensen

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych