Proszę o kontakt Pracownik sklepu - Dzień w niepełnym wymiarze godzin Oslo Sentrum

  • Miejsce: Oslo Sentrum, Oslo, Norway

Yummy Niebo jest niewielka sieć sklepów cukierki powstają. Dziś mamy cztery wyloty w okolicach Oslo, pierwszy sklep otwarto w kwietniu 2012. W sklepach sprzedaje szeroką gamę produktów wysokiej jakości słodycze, przekąski, czekolady i wyrobów cukierniczych, a stał się ulubionym miejscem dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego dla siebie siebie lub dla kogoś, że dbają o.

Yummy Niebo Arcade
Karl Johans 5
0154 OSLO
Telefon: 944 37 183
E-mail: robin@yummyheaven.no

Pracownik magazynu - Dzień w niepełnym wymiarze godzin

Szukamy subiekt w ciągu dnia do naszego sklepu ze słodyczami w Arcade. Stanowisko pasuje którzy mają możliwość pracy w ciągu dnia, wieczorem, i być częścią planu rotacji weekendy (1-2 weekendy w miesiącu). Ponadto, trzeba być elastycznym od czasów arbeidsdager- /.

obowiązki:

Obsługa klienta
Zamówienie Pracuj
pokwitowanie
Wypełnienie wyrobów
czyszczenie
Procedura Dzień
+ Pozostałe zadania zgodnie z planem rutynowej

Super obsługa klienta jest chyba jednym z najważniejszych pracujemy, kochamy zachwycać naszym klientom yppeste, co mogłoby się znaleźć w cukierków. Szukamy ludzi, którzy lubią pracować z ludźmi, i jak zawsze jest łagodny i przyjemny. Życie codzienne w sklepie ze słodyczami może być trudniejsze niż myślisz, więc trzeba być niż typu "okrągłe", który może pomagać i upewnij sklep jest zawsze czyste, ładne, bogactwo zaopatrzony i gotowy do klientów.

Doświadczenia z żywnościowy jest wielką zaletą, a to może być okazją do pełnego zatrudnienia ostatecznie.

Stanowisko zgłasza do kierownika sklepu.

Bardzo ważne jest, że wniosek zostanie prawidłowo oznakowane "Butikkmedarbeider Arcade - Daytime" oraz że wniosek jest przesyłany ten plik w formacie PDF lub Word.

wymagania dotyczące kompetencji

Praktyka Butikkmedarbeider
Specjalizacja duński, szwedzki, norweski, norweski

Liczba pozycji: 0313-2016-11-287 (ogłoszone na styku NAV) Źródło: Reg od arb.giver na nav.no
Stanowisko pracy

Oslo

Stałej pozycji, Daytime, Niepełny etat w pełnym wymiarze czasu

1

klon

Zarobki w drodze porozumienia
ostateczny termin

22.12.2016

Ostatnia data opublikowania

22.12.2016
Wolne od

21.11.2016

Dołączył

22.11.2016
aplikacja oznaczona

Butikkmedarbeider Arkady - W południe

kontakt

Robin Amundsen Rosberg, tel. 944 37 183

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych