Proszę o kontakt Mechanik samochodowy Oslo Sentrum

  • Miejsce: Oslo Sentrum, Oslo, Norway

Prawo Rekrutacja została założona w 2003 roku i naszej działalności jest dostarczanie pracowników tymczasowych dla firm i instytucji rządowych, jak również rekrutację na stałych stanowiskach. Naszym celem jest być najlepszym pracodawcą i partnera w branży, koncentrując się na lokalnej wiedzy i osobistych obserwacji zarówno pracowników tymczasowych i klientów. Nasze biura mają z ich lokalnego stowarzyszenia dobrej znajomości ich okolicy. Pozwala to na proste Rekrutacja może ściśle współpracować z obu klientów i temps, gdzie znajdziemy najlepsze rozwiązania dostosowane Ciebie i Twoich potrzeb garnitury. Prawo Staffing jest partnerem dla właściwej osoby we właściwym miejscu we właściwym czasie.
pojazdy lekkie naprawy samochodów

Rett Bemanning Oslo Zachód
0278 OSLO

Czy chcesz, aby dać klientom pozytywnego i doświadczenie zawodowe, które przedkładają swoje samochody? Następnie należy czytać dalej!

Nasz klient ma około 400 pracowników w Norwegii i jest rozpoznawalną marką. Jednym z ich warsztatów w Oslo poszukujemy utalentowanych i zabawnych osobistości do ich dobrej pracy.

Oferujemy:

Ekscytująca i różnorodna praca
Przyjemne środowisko pracy z wieloma dobrymi kolegami
Dobry rozwój przy udziale profesjonalnego

obowiązki:

diagnostyczny
Naprawa pojazdów lekkich
usługa
Rozwiązywanie problemów
Ocena zużycia na samochodach
Kontrole testowania nowych samochodów osobowych i samochodów używanych, a także wykonujące

kwalifikacje:

Certyfikat Craft jako mechanik samochodowy
Co najmniej 2 lata doświadczenia po zakończeniu certyfikat
Dobra znajomość języka norweskiego
Dobra znajomość zagadnień technicznych
Prawo jazdy klasy B

Lokalizacja: Oslo

Wynagrodzenie: Według umowy

Przynależność: Fast

Strona domowa: www.rettbemanning.no