Proszę o kontakt Kierowca Klasa C Oslo Sentrum

  • Miejsce: Oslo Sentrum, Oslo, Norway

Departament sanatoryjno Gmina Oslo

0584 OSLO
Wraz z ludnością robimy główne zadanie w Oslo! Zbieramy i odbierania odpadów do recyklingu materiałów. Odpady są zbierane wśród gospodarstw domowych i odbiór odbywa się głównie na złomowych, punktów recyklingu i stacjach recyklingu. Rezultatem jest bardziej przyjemne środowisko miejskie.

Departament sanatoryjno (REN) nieustannie staramy się dalej rozwijać gospodarkę odpadami w stolicy. Wdrożyliśmy recykling odpadów spożywczych i opakowań z tworzyw sztucznych na terenie miasta Oslo.

Agencja ma około 300 pracowników i budżet w wysokości 0,9 mld USD. Miejsca pracy w Oslo będą charakteryzuje się różnorodnością, a nasi pracownicy powinny odzwierciedlać populację miasta. Zachęcamy każdego, kto jest uprawniony do ubiegania się o pracę u nas bez względu na wiek, niepełnosprawność, płeć, orientację seksualną, religię lub pochodzenie etniczne.

Oslo kładzie nacisk na dostosowanie warunków pracy, jeśli ich potrzebują.

Należy pamiętać, że wnioskodawcy mogą być wymienione na liście publicznej, nawet jeśli wnioskodawca poprosił o anonimowość, ale to w takim razie odbierać powiadomienia.

Czytaj więcej na www.renovasjonsetaten.no
Sterownik klasy C (Nr ogł 3266019795)

Sekcja Kierowca Klasa C dla logistyki i obsługi

Techniczna Wydział Gospodarki Odpadami Authority (REN) poszukuje zaangażowanego pracownika. Czy lekarz ma doświadczenie z maszyn i samochodów, usługi poglądach i chcesz elastyczną pracę składającą się z zadań mechanicznych? Następnie praca w Oslo, Ren, być dla ciebie!

Pozycja jest częścią eksploatacja "dla logistyki i usług (DLS). Sekcja składa się z ponad 20 wykwalifikowanych pracowników, podzielonych pomiędzy zespoły transportu, przechowywania i konserwacji. Szukamy pokazując zaangażowanie i elastyczność w wykonywaniu obowiązków.

Pozycja jest wynagradzany w specjalnej obróbki według stażu w klasie zapłacić 10 do 26 (obecnie NOK 340,350 do 410.900 rocznie) lub wykwalifikowanych pracowników o stażu pracy w grupie zaszeregowania płac od 16 do 31 (obecnie NOK 363 450 - 439 800 rocznie), w zależności od kwalifikacji.

Chcemy mieć pewność, że wszystkie aplikacje są traktowane jednakowo i dlatego proszę, wszystkich wyszukiwań w Internecie.

obowiązki

W tym miejscu ważne jest, aby skupić się na zapobiegawczej i naprawczej konserwacji sprzętu budowlanego Ren, takimi jak:
Łatwe utrzymanie ich samochody DLS
Naprawa pojemników na odpady i kontenerów hakowych
Proste naprawy sprzętu budowlanego
Farby i malowanie praca
spawanie
Prace wykonywane na rejestracji. maszyny / urządzenia (cyfrowy)
Różne prace dorywcze
Inne zadania w ramach podziału kompetencji

kwalifikacje

Wymagane jest, że masz:
Zakończono liceum
Prawo jazdy klasy B
Prowadzenie pojazdów klasy C1 licencji
Podstawowe umiejętności ICT (o raportowanie w systemach i tabletek ICT)
Jest to również korzyść, jeśli masz:
Certyfikat Craft / certyfikat jako spawacz / blacha robotnik / mechanik maszyn rolniczych / Budownictwo mechanik lub podobnym
Ukończone kursy z gorącym pracy i suwnicą
szkolenia operatorów
Truckfører Dowody
Jazda klasa licencja C

Utdanningsretning

Transport i łączność, bezpieczeństwa i ochrony oraz inne usługi
Wykształcenie Tytuł: Gimnazjum

poziom edukacji

liceum
Szkoła zawodowa Świadectwo / Handel (2 lata)

cechy osobiste

Jesteś niezależny, sumienny i odpowiedzialny
Masz dobre ustne i pisemne możliwości produkcyjne w języku norweskim
Jesteś klientem świadomym i ekstrawertyk
Masz tendencję, aby skontaktować się z kolegami i można wytrzymać bezpośrednią komunikację
Jesteś chętny do nauki i mają zdolność do zmiany wg. obowiązki i prowadzenie zespołu
Jesteś nastawiony na obsługę osób
Jesteś zorganizowany i uporządkowany
Centrum osobowe będą podkreślił

język

norweski

oferujemy

Obfite środowisko pracy charakteryzuje się humorem i pomocnych kolegów
Urozmaicone roboczego
Schemat elastyczny czas pracy
stołówka
siłownia

inne informacje

Aktywność podróży: Niektóre podróż musi się spodziewać

Miejsce pracy:
Haraldrudveien 20, 0584 Oslo

Informacje kontaktowe:
Tore Aarseth, eksploatację, obsługę, 908 49571
Linn Kvalvik, konsultant zarządzania, 23483692

Najważniejsze informacje:
Zakład sanatoryjno Miasto Oslo: Reklamodawca
Ref. Nr. 3266019795
Stillingsbrøk: 100%
Stała pozycja
Data rozpoczęcia: 02/01/2017
Liczba pozycji: 1