Proszę o kontakt Pracownik fabryki - produkcja Melhus

  • Miejsce: Melhus, Sør-Trøndelag, Norway

Veksthuset Rekrutacja AS jest firmą rekrutacyjną ze specjalistycznej wiedzy zatrudniania personelu i rekrutacja w terminie sprzedaży, produkcji, rzemiosła, zarządzania, finansów / księgowości i funkcji administracyjnych w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Firma, z siedzibą w Oslo i oddziale w Elverum, Hamar Brumunddal, Trondheim, Otta i Vestfold, ściśle współpracując z atrakcyjnych przedsiębiorstw w tych dziedzinach. Więcej informacji na temat www.vhr.no

Rantex Flaarønning AS
7232 LUNDAMO

pracownik fabryki - produkcja

Rantex Flaarønning AS to norweska firma produkcyjna, która dostarcza rozwiązania dostosowane sprzętu do gospodarstw i akwakultury, plandek rusztowań i preseenninger i przyczepa kaplicy na terenie Norwegii. Rantex Flaarønning AS sięga 1865 roku i ma długą tradycję dostarczania wysokiej jakości produktów dla przemysłu. Spółka jest w dobrej kondycji finansowej i jest obecnie 16 anstte obsługujących nowoczesne maszyny, "SolidWorks" rysunki projektowe i elektroniczny stół tnący.

Firmaset przeżywa stały wzrost popytu na rozwiązania w przemyśle lądowych i akvakulktur i dlatego poszukuje nowych pracowników. Informacje o firmie Zobacz na www.rantex.no
pracownik fabryki Ludzie z następujących kwalifikacji i doświadczenia życzenia:

Doświadczenie w produkcji przemysłowej
Doświadczenie z narzędziami ręcznymi
Dobre umiejętności interpersonalne oraz umiejętności praktyczne
Zdolności do pracy w zespołach i na własną rękę
Chcesz uczyć się nowych rzeczy
Norweski språkli alternatywnie English

Rantex oferuje:

konkurencyjne wynagrodzenie
2% OTP
Dobre środowisko przemysłowe
dobre środowisko pracy
ciekawe zadania
Wszystkie niezbędne ubezpieczenia

Stanowisko raporty Kierownikowi Produkcji.

Tiltrredelse: ASAP
W przypadku pytań prosimy o kontakt Kjell E Solem Veksthuset rekrutacji, jak kjell@vhr.no~~pobj lub 932 38 757.
Prześlij swoją aplikację i CV jak najszybciej przez link tutaj.

Lokalizacja: Trondheim

Wynagrodzenie: Taryfa

Przynależność: Fast

Strona domowa: vhr.no