197.00 Nok Stolarz - Kristiansand Kristiansand

Data publikacji: Grudzień 2, 2016
  • Miejsce: Kristiansand, Vest-Agder, Norway

Agencja Rekrutacyjna P-N Consulting (cert. 6056) dla swojego norweskiego klienta poszukuje stolarzy budowlanych.

Lokalizacja : okolice Kristiansand
Obowiązki : praca przy prefabrykacji budynków na hali produkcyjnej.

Wymogi:
wykształcenie kierunkowe
doświadczenie na ww stanowisku
dobra znajomość języka angielskiego
preferowani kandydaci z własnym samochodem

warunki:
godziny pracy: 164 + nadgodziny
start pracy Grudzień 2016
pracodawca organizuje zakwaterowanie – opłaca pracownik
wynagrodzenie brutto 197,50 NOK/h

Zainteresowanych oferta prosze o przeslanie szczegółowego CV w j. polskim i angielskim, skanu świadectwa/dyplomu oraz, dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe na adres biuro@p-nc.pl

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych