Proszę o kontakt Cleaner z dobrym doświadczeniem polerowania podłogi - 2 etaty Hundvåg

  • Miejsce: Hundvåg, Rogaland, Norway

Działania obejmują usługi biznesowe, czyszczenie i obsługę najemców.
Cleaner z dobrym doświadczeniem polerowania podłogi

Poszukujemy nowych pracowników z doświadczeniem w temat czyszczenia. Stanowisko jest skierowany do polerowania podłóg i główny czyszczenie wnętrza budynków, elewacje dystans, mycie okien, konserwacji podłogi, etc.

VIMATO AS
4085 Hundvåg
E-mail: mv@vimato.no
Web: vimato.no

Miejsce pracy:

Stavanger, cesja spoza gminy mogą påberegnes.

obowiązki:

polerowanie podłóg
Główne sprzątanie.
Vinduspuss

KWALIFIKACJE:

Doświadczenie w polerowania podłogi.
Prawo jazdy klasy B
Elastyczny, praktyczny wgląd i możliwość
Certyfikat czyszczenia dyscypliny bądź odpowiednie doświadczenie ponad 2 lat
Istotne jest, aby komunikować się norweskiego w mowie i piśmie

CECHY:

pozytywny
ja
zbudowany
niezawodny

OFERUJEMY:

Ogólne warunki pracy.
acc wynagrodzenia. doświadczenie / wykształcenie.
możliwości rozwoju

Liczba pozycji: 1162-2016-11-21 (ogłoszone na styku NAV) Źródło: Reg od arb.giver na nav.no
Stanowisko pracy

Stavanger

Stałej pozycji, Daytime, Niepełny etat w pełnym wymiarze czasu
Liczba stanowisk

2

klon

taryfa
ostateczny termin

21.11.2016

Ostatnia data opublikowania

21.11.2016
Wolne od

25.11.2016

Dołączył

15.11.2016
Wnioski należy składać

kontakt

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych