Proszę o kontakt Sprzątaczka / Starsza sprzataczka Fet

  • Miejsce: Fet, Akershus, Norway

Bold gmina znajduje się w Romerike przez Glomma w przybliżeniu 11.000 mieszkańców. Jesteśmy wszechstronnym kraju gmina z dobrym połączeniem do Lillestrom i Oslo.

Bold gmina nieruchomości Mieszkanie
1900 Fetsund
FET GMINA - Razem tworzymy dobrobytu i rozwoju

Sprzątaczka / Starsza sprzataczka firma 100% - Jednostka nieruchomości

Opis stanowiska

Chcemy wzmocnić nasz dział sprzątania i dlatego poszukuje własnego lidera, który będzie działał 60% i 40% czyszczenia którzy posiadają lidera. Sprzątanie Wydziały składa się z 23 etatów podzielonych na dwie elektrody odpowiedzialnych za sprzątanie budynku komunalnego. Opis stanowiska

Chcemy wzmocnić nasz dział sprzątania i dlatego poszukuje własnego lidera, który będzie działał 60% i 40% czyszczenia którzy posiadają lidera.
Sprzątanie Wydziały składa się z 23 etatów podzielonych na dwie elektrody odpowiedzialnych za sprzątanie budynku komunalnego.

Obowiązki / obszary robocze

60% czyszczenia
40% Zarządzanie chemiczne, które zawiera;
Zaplanować i przeprowadzić czyszczenie elektrody
Zapewnienie jakości przeprowadzono czyszczenie po NS Insta 800
Monitorowanie pracowników
Odpowiedzialny za zamawianie towarów - eCommerce i inwentaryzacji
Uczęszczaj na prośby użytkowników budynków komunalnych, w tym. Rentals.
Inne opuszczona pracy dla kierownika sprzątający

wymagane umiejętności

Certyfikat Craft lub istotne / udokumentowane doświadczenie w czyszczeniu.
Doświadczenie menedżera z podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
Dobre zrozumienie współczesnego czyszczenia
gospodarka Zrozumienie
Prawo jazdy klasy B.
Opanuj komputer jako narzędzie
Dobra znajomość języka norweskiego, zarówno w mowie i piśmie.

Niezbędne cechy osobiste

Dobre umiejętności pracy zespołowej
Zdolność do samodzielnej pracy i systematycznie
Dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

Kwitnącej służbowych z naciskiem na dobrej pracy
dobry plan
Bezpłatne życie oraz ubezpieczenia od wypadków

Informacje o pozycji

Policja nie starsze niż 3 miesiące muszą zostać przedstawione przed zatrudnieniem
Nominacje są wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawowymi, wykonawczymi i umów zbiorowych
Acc. Freedom of Information Act § 25 powinny być ważne powody, aby chronić kandydatów z listy publicznej

Wnioski należy składać

Mamy aplikacji online

Typ pracy: Permanent

Lokalizacja: Bold gmina, RA ¥ ratusz

Kontakt:
Alma Lukauskiene, sprzątanie Manager Telefon: 47464458, Working: 66108715