Proszę o kontakt Pracownik magazynu T1, T2 i T4 Drammen

  • Miejsce: Drammen, Buskerud, Norway

Stenqvist AS jest jednym z największych producentów opakowań w Skandynawii,
z szerokim portfolio produktów, które obejmuje chleb, worki i torby na zakupy
Materiały Roll wykonane z papieru i tworzyw sztucznych. Innowacyjny i zrównoważony
rozwiązania opakowaniowe, które są dokładnie dostosowane zarówno jedzenie i detalicznej.
Obrót i lokalnej produkcji gwarantuje elastyczne i niezawodne usługi.

Stenqvist AS
3048 DRAMMEN

Pracownik magazynu

Szukamy nowego pracownika do naszego magazynu na Holmen w Drammen.

obowiązki:

Zbieranie przedmiotów
Zarządzanie przychodzących zleceń
transfer książki
wózek operatora
Rejestracja w systemie komputerowym (AS 400)
Przypadkowe zadania w magazynie

kwalifikacje

Doświadczenie w obsłudze
Truckfører Dowody na T1, T2 i T4
Zaznajomiony z wykorzystaniem danych jako narzędzia
Musi być biegły w mowie i piśmie norweski
Musi być biegły w języku angielskim

cechy

ja
zbudowany
niezawodny
Dobre umiejętności pracy zespołowej

oferujemy

Dobre programy ubezpieczeniowe i emerytalne
Zarobki w drodze porozumienia
IA Biznes / zawodowa

Użyj linku w reklamie, aby ubiegać się o to stanowisko.

Lokalizacja: Drammen

Przynależność: Fast