Proszę o kontakt Mechanik Drammen

  • Miejsce: Drammen, Buskerud, Norway

Ze względu na zwiększone obciążenie pracą, musimy skojarzyć z nas wykwalifikowanych techników i sumienny do dłuższych misjach w Drammen i Oslo obszarze.

Czy jesteś niezależny, lubią pracować z samochodami i mają wiele stand-at-woli? Więc może to tylko ty szukamy!

JKS Norwegia
3041 DRAMMEN
Mechanik

obowiązki

Obsługa i naprawa
Rozwiązywanie problemów
diagnostyczny
Obsługa klienta
czyszczenie Contribute

kwalifikacje:

Doświadczenia z majsterkowania i włącz samochodem lub podobnego - certyfikat nie jest wymagany
Mów norweski, duński, szwedzki lub angielski
Doświadczenia z metod, technik, części, narzędzi i materiałów stosowanych w konserwacji i naprawy pojazdów
Oczywiście doświadczenie z narzędziami diagnostycznymi

cechy

Spalanie zainteresowanie samochodem
Samobieżnych iz wielką zdolność do pracy
Zorganizowany i dokładne

Czy to Ty? Użyj funkcji "szukaj", a tu o przesłanie aplikacji, CV i już dziś odpowiednią dokumentację. CV musi być w języku angielskim przez

Lokalizacja: Drammen
Przynależność: Project