Proszę o kontakt Mechanik samochodowy Drammen

  • Miejsce: Drammen, Buskerud, Norway

JKS Norwegia oferuje elastyczne kadrowych i rekrutacji rozwiązania, które pomagają naszym klientom verdiskapning.Vi zawartych JKS as, która jest największa w Danii i rekrutacja personelu agencji. Tworzymy sieć lokalnych biur, które wszystkim dostarczają wysokiej jakości usług, gotowość i zdolność do rozwiązywania potrzeb naszych klientów i dać naszym pracownikom ekscytujące i zmieniających stanowiska.

JKS Norwegii, Oslo. Buskerud
3041 DRAMMEN

Mechanik samochodowy

Czy jesteś lubiący majsterkowania oraz oczyszczenie z samochodami? Technicznie zainteresowani? El-techniczne zainteresowany? To czytaj dalej! Nasz klient jest głównym dostawcą EL-car w Norwegii. Szukamy pasji do majsterkowania i wkręcić! Czy to samochody, łodzie, samoloty, platform wiertniczych lub cokolwiek.
Nie musi być przeszkolony mechanik samochodowy, aby wykonać zadanie, jeśli masz inną wiedzę techniczną chcemy usłyszeć od ciebie.

ekspertyza
To dobrze, jeśli masz zaświadczenie / Handel technicznych mechanicznych, często technikum lub jego odpowiednik, ale nie wymagań.
Trzeba mieć pasję (elektryczność) samochodu.
Możesz mieć wiedzę na temat metod, technik, części, narzędzi i materiałów stosowanych w konserwacji i naprawy pojazdów.
To dobrze, jeśli masz doświadczenie z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych.

obowiązki
Przeprowadzenie kontroli przed dostawą
Przeglądanie punkty kontrolne przed samochodów dostarczonych do klientów.
Montaż urządzeń
Pobieranie nowych samochodów w Porcie Drammen
Zmiana koła etc.
Contribute pojazdów Czyszczenie i serwis w razie potrzeby.

oferujemy
Gorączkowe i różnorodne prace.
Stroma krzywa uczenia się oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Ekscytujące i atrakcyjne rolę w jednym z wiodących na świecie firm w mobilności elektrycznej.
Konkurencyjnych warunkach.
Szkolenie to konieczne.

Wszystkie aplikacje są obsługiwane elektronicznie, więc proszę skorzystać z linku na stronie. Wszystkie listy aplikacji i CV musi być w języku angielskim.

Lokalizacja: Drammen

Przynależność: Project

Strona domowa: www.jks.no