Proszę o kontakt Sprzątanie - dodatkowa pomoc Bergen

Data publikacji: Czerwiec 11, 2018
Data modyfikacji: Czerwiec 11, 2018
  • Miejsce: Bergen, Norwegia

Bjørvika Apartments, oddział Damsgård Apartments, wynajmuje nowe i nowoczesne apartamenty na średnioterminowy pobyt w Damsgård. Firma została założona w 2009 roku, ale w Bergen mieliśmy apartamenty od około 1,5 roku. Våre kunder er hovedsagelig internationale firmaers medarbejdere, men vi også adresser fritidsmarkedet. Nu er vi på udkig efter et nyt medlem for vores housekeeping / cleaning team.

Bjørvika Apartments AS

Damsgårdsveien
5058 MOUNTAINS
Telefon: 459 72 752

Cleaner Dodatkowa pomoc / Cleaner Attendance

Twój profil:

    Masz już pewne doświadczenie z podobnej pozycji
    Masz umiejętności językowe w języku angielskim, a najlepiej norweskim
    Masz przyjazne maniery wobec klientów, gości i kolegów
    Du er pålitelig, struktureret og opmærksom på detaljer
    Du kan handle en travel arbeidsdag
    Du er fleksibel med arbejdstider i kan dække skift på kort varsel

Twoje zadania obejmują między innymi:

    Czyszczenie i konserwacja naszych mieszkań, przestrzeni publicznych i miejsc pracy
    Pończochy lub bielizna pościelowa, ręczniki i inny sprzęt.
    Verzekeringen een uitstekende service kwaliteit in uw divisie

Godziny pracy są elastyczne i mogą być między 08:00 a 18:00 w każdy dzień tygodnia. Mamy gości przez 365 dni w roku i będzie więcej pracy w oparciu o sezon / święta.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę: www.damsgard-apartments.no

Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji z CV i listem motywacyjnym na adres kamila@damsgard-apartments.no.

Jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij e-mail do Kamila.

Rozpoczęcie: tak szybko, jak to możliwe.

Numer zlecenia: 1208-2018-06-78 (wystawiony w kontakcie z NAV) Źródło: Reg. Of employer na nav.no
Stanowisko pracy

Bergen

Rodzaj pozycji

Weekendy, weekendy, niepełny etat
Liczba postów

ostateczny termin

15.06.2018
Data ostatniej publikacji

15.06.2018

Pozycja dostępna od

11.06.2018
Dołączył

11.06.2018

Aplikacja jest oznaczona

Pracownik sprzątający / zmywacz
kontakt

Kamila Synowiec, tel. 459 72 752

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych