Proszę o kontakt Sezonowa pomoc - 2 etaty Bergen

  • Miejsce: Bergen, Hordaland, Norway

Coop Prix składa się z 214 sklepów w całym kraju, to wiodąca sieć dyskontowa i jest w silnym zachodzie!
Poprzez prosty i skuteczny handel, dobry wybór, niskie ceny, świetnych promocji i nasz wspaniały personel, będziemy "Best lokalnie". Aby zrealizować to, czego teraz potrzebujemy więcej kolegów! Dołącz i przyczyniają się do dalszego rozwoju!

Coop Prix Marken
5017 BERGEN

Pomoc sezonowa

Coop Prix Marken szukając Świątecznej Pomocy!
Z nami jest to klient, który jest w centrum uwagi. Żyjemy przez lojalnych klientów, którzy raz po raz wybierać Prix. Szukamy zmotywowanych, zaangażowanych i przyjazny personel, którzy dostarczają dzień po dniu.

W Coop Prix jest zabawa iść do pracy!

Twoje główne zadania to:

uczestniczyć w sklepie
obsługa klienta
praca skrzyni
Ostatnia napełniania
inne podobne prace sklep

Nasze oczekiwania wobec ciebie?

Często mają doświadczenie z post / post w sklepach
Jesteś otwarty i mieć dobry humor w obliczu nowych ludzi
Są chętni, aby zapewnić dobrą obsługę
Jesteś odpowiedzialny obsługę i rozwiązania
Lubisz pracę fizyczną sklepu
Musisz mieć ukończone 18 lat
Mówisz dobrze po norwesku

Czego można oczekiwać od nas?

przyjazny personel
Wynagrodzenie taryfowe
Zatrudnienie będzie miała zastosowanie głównie w grudniu, z opcją przedłużenia w postaci wywoływania pomocy.

Czy jesteś pracownikiem zorientowanych na klienta szukamy?
Wtedy można będzie nasz nowy gracz drużyny!

Cieszymy się czyta Twoje zgłoszenie!

WAŻNE: Ponieważ jesteśmy sklep w centrum miasta, otrzymujemy wiele zastosowań. Store Manager posiada niestety nie mam czasu, aby osobiście zaspokoić wszystkich zastosowań, dlatego chęć korzystania z elektronicznego formularza wniosku, e-mail, poczty lub dostarczyć wniosek do skarbnika sklepie. Z góry dziękuję!

Dla pozostałych wolnych miejsc pracy w norweskiej Butikkdrift AS odwiedź www.coop.no

Prawdopodobnymi kandydatami są sprawdzane przez SEMAC AS.
Link do formularza wniosku: Prześlij aplikację Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: Kaja Westbø Fløholm, Tel: +47 55312024 Telefon +47 95305410, e-mail: kaja.westbo.floholm@coop.no~~HEAD=dobj, Marken 3

Liczba pozycji: 1209-2016-11-328 (ogłoszone na styku NAV) Źródło: Przeniesione z pracodawcą
Stanowisko pracy

Bergen

BERGEN

Rodzaj zatrudnienia

praca sezonowa
Liczba stanowisk

2

ostateczny termin

12.01.2016
Ostatnia data opublikowania

12.01.2016

Wolne od

12.01.2016
Dołączył

25.11.2016

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych