Proszę o kontakt Pomoc drogowa - Prawo jazdy minimum klasy C z YSK Bergen

Data publikacji: Grudzień 2, 2016
Data modyfikacji: Grudzień 2, 2016
  • Miejsce: Bergen, Hordaland, Norway

Bergen Bilhjelp AS jest wiodącą firmą pomoc w Bergen i uruchomiony przez Falck i NAF udzielanie pomocy. Poza tym oferuje usługi dla firm ubezpieczeniowych, prywatnych i dealerów samochodowych w regionie Bergen.

Bergen Bilhjelp AS
PO Box 166
5346 Ågotnes
E-mail: age@bergenbilhjelp.com

Bilbergingsjåførerer

Bilbergere:

Bilbergere pozycja 100%
Bilbergere niepełnym wymiarze godzin i weekend.

obowiązki:

ciężki holownicze
Procedury rozwiązywania problemów / naprawę w chwili obecnej
pomoc drogowa

transport
Båtberging

kwalifikacje:

Prawo jazdy minimum klasy C z YSK
Automotive doświadczenie techniczne i / lub ewentualnie Bilbergere B1 B2
Neat usłużny i umiejętności współpracy
Zdolność do samodzielnej pracy
Elastyczność i możliwość stanąć na w razie potrzeby
Lokalnego know twórca i mistrz norweski i angielski

Oferujemy:

Trudne i zróżnicowane workday
Nowy i nowoczesny tabor
Szeroki firmą z ambitnymi celami na rynku
Kursy i szkolenia
Zarobki w drodze porozumienia i dobrego ubezpieczenia

Zobacz niektóre z naszych dni tygodnia:

Wszelkie pytania prosimy o kontakt Åge Angeltveit tel: 90 73 70 78

Liczba pozycji: 1246-2016-12-3 (ogłoszone na styku NAV) Źródło: Reg od arb.giver na nav.no
Stanowisko pracy

Bergen, Fjell

Stałej pozycji, przesunięcie układu, Niepełny etat w pełnym wymiarze czasu
Liczba stanowisk

3

klon

konkurencyjne wynagrodzenie
ostateczny termin

18.12.2016

Ostatnia data opublikowania

18.12.2016
Dołączył

12.02.2016

Wnioski należy składać

PO Box 166 5346 Ågotnes
kontakt

Åge Angeltveit 90737078

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych