Proszę o kontakt Malarz Bærum

  • Miejsce: Bærum, Akershus, Norway

A Personel Personel pośredniczące, tymczasowe stanowisko / projekty / stałych pozycjach. Współpracujemy z szerokiej gamy dyscyplin.

A-Personell oddział Sandvika
1337 SANDVIKA

Malarz

Na ugruntowanej klienta w Brum Poszukujemy malarza osiągnięty.

obowiązki

Wnętrze / zewnętrzne prace malarskie
Tynkowanie ścian i sufitów

kwalifikacje

Certyfikat Craft i / lub rozległe doświadczenie
Może pracować samodzielnie iw zespołach
Musi być w stanie komunikować się w języku angielskim lub norweskim
Prawo jazdy klasy B
Wyciąg Certyfikat ogås przewagę, ale nie jest to wymóg.

cechy osobiste

elastyczny
zbudowany
dobry nastrój

Obszar roboczy jest Oslo, Asker i Bærum.

Intereressert?
Wyślij swoją aplikację z CV pocztą wkrótce.
Istotne kandydaci zostaną powiadomieni.

Lokalizacja: Bærum

Wynagrodzenie: Według umowy

Przynależność: Fast