Proszę o kontakt Budowlańców - 4 etaty Asker

Data publikacji: Grudzień 5, 2016
Data modyfikacji: Grudzień 5, 2016
  • Miejsce: Asker, Akershus, Norway

Rekrutacja Mecz AS (klienta)

1300 SANDVIKA
Mecz Rekrutacja AS jest dostawcą usług zatrudnienia i może zaoferować wynajem personelu i rekrutacji dla stałych stanowisk we wszystkich sektorach. Mamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych konsultantów, którzy mogą zaoferować ekscytujące możliwości pracy poprzez sieć naszych stałych klientów. www.matchbemanning.no
Pomoc Mężczyźni

W imieniu naszego klienta w Follo / Akershus szukamy 4 nowych pomocniczych na plac budowy, najlepiej z doświadczeniem w pracy w komercyjnych / bloków / domów.
Uruchomienie styczeń / luty 2017 i aż do 2018
Prace klienta z rehabilitacji i nowym budownictwie.
Oferujemy ciekawe i różnorodne prace na miejscu.

Zadania / kompetencje:
Na zewnątrz i wyposażenia wnętrz
Coś prostsze stolarskie pracy
Wyjmowanie i konserwacja
Praca w zespołach z zespołem stolarskiej
Przygotowanie dla stolarzy

kwalifikacje:
Masz dobre doświadczenia w pracy na budowie.
Masz co najmniej 2 lata doświadczenia jako oficer / platform / stolarki
Jesteś Scandinavian mówienia. - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego może zrekompensować ten (norweski jest wymagana)
Masz prawo jazdy na. B. Dystrybucja z własnym samochodem, a potem jechać do pracy mogą być potrzebne
Masz wiedzę i zrozumienie HSE na terenie budowy

Indywidualne cechy:
Jesteś niezależna i skuteczna
Jesteś dokładne i wykonuje jakościowo dobrą pracę
Jesteś solidny i pracowity
Jesteś poręczny i oszczędny
Jesteś lojalnym
Jesteś elastyczny

Oferujemy:
Taryfowymi przyjętymi warunki
Solidna firma z wieloma nogami stanąć na
ekscytująca praca
dobre środowisko pracy
warunki pracy
Możliwość pracy w systemie zmianowym
Assist z obudową w razie potrzeby / wymagane

Pytania dotyczące położenia mogą być kierowane do Kristine Holm Olsen elektroniczną: kristine@matchbemanning.no
Ubiegać się o stanowisko, naciskając przycisk wyszukiwania i zarejestrować się z CV i referencji od poprzedniego zatrudnienia.

Lokalizacja: Akershus

Wynagrodzenie: Taryfa

Przynależność: Fast