Proszę o kontakt Pracownik zdrowie, pielęgniarka pomocnicza, pracownik opieki, fachowiec (śpi w nocy i wieczorem) Arendal

Data publikacji: Grudzień 1, 2016
Data modyfikacji: Grudzień 1, 2016
  • Miejsce: Arendal, Aust-Agder, Norway

Arendal gmina liczy około 44.000 mieszkańców, położone w regionie, który jest siłą napędową na południu. Region ten posiada aktywny sektor prywatny i kwitnącą kulturowych i archipelag i rekreacyjnych obszarów, które zapewniają wyjątkową przygodę - szanse i rekreacyjnych. Gmina ma około 3200 pracowników i strukturę zarządzania z dwóch poziomach; Radny i 5 menedżerów komunalnych, a także poziom składający się z kierowników w zakładach opieki dla liderów, przedszkoli, szkół, służb administracyjnych, itd ..

Neskilen
Arendal
4810 EYDEHAVN

Najważniejszym zasobem służb Arendal gminy. Polityka pracodawcy
Pracownik zdrowie, pielęgniarka pomocnicza, pracownik opieki, fachowiec (śpi w nocy i wieczorem)

Neskilen jest nowo utworzonej społeczności, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku Boveiledertjenesten świadczenia usług, które są organizowane w ramach jednostki zostały wyłączone.
społeczności Neskilen znajduje się Eydehavn i pracują społeczności dziennie przez 8 mieszkańców plus dwa apartamenty humanitarnych. społeczności Neskilen są obiekty mieszkaniowe dla osób z zaburzeniami rozwojowymi. Personel w żywej wspólnocie zapewnia również pomoc dla użytkowników, którzy mieszkają w tej dzielnicy. Chcemy mieć pewność, że każdy użytkownik otrzymuje możliwość samodzielnego życia oraz posiadanie aktywnego i znaczącego istnienia we wspólnocie z innymi.

Jest dostępna stała pozycja w nocy i wieczorem 50,5% z pracy trzecia każdy weekend + 2 dodatkowe weekendów w roku z niektórych strażników w dni powszednie. Człowiek pracuje sam w nocy.
Wszyscy kandydaci muszą złożyć odpowiednie certyfikaty i dyplomy zeskanowane do aplikacji
startup 20/02/2017

obowiązki

Systematyczne wysiłki, szkolenia / nadzoru w zakresie umiejętności ADL.
Zabezpieczyć indywidualny mieszkaniec i spędzić noc na podstawie indywidualnych potrzeb.
Nursing.
Praktyczne zadania, takie jak sprzątanie, przygotowywanie posiłków i innych obecnych spadła zadań.
zadania administracyjne.

kwalifikacje

Szukam wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, pomocniczego pielęgniarka, pracownik opieki, fachowiec z zatwierdzonymi kursach medycyny.
Wymóg doświadczenia z ludźmi z zaburzeniami rozwojowymi
Doświadczenia z systematycznych wysiłków
Doświadczenie w pracy czuwania nocnego stróża
Dobre umiejętności i znajomość narzędzi ICT
Wnioskodawcy muszą opanować norweski dobrze w mowie iw piśmie, aby pracować z grupą użytkowników
Oprócz umiejętności technicznych będzie podkreślał osobisty przydatności.
Wnioskodawcy muszą posiadać certyfikat klasy B
Wszyscy kandydaci muszą złożyć odpowiednie certyfikaty i dyplomy zeskanowane do aplikacji.
Policja musi zostać przedstawiony po zakończeniu zatrudnienia
Jeśli masz pewne umiejętności z zagranicy, należy pamiętać, to w swojej aplikacji, jeśli masz norweskiego zezwolenia.

Utdanningsretning

zdrowie

poziom edukacji

Szkoła zawodowa Świadectwo / Handel (2 lata)

cechy osobiste

Pewni swoich umiejętności zawodowych i zdolny do samodzielnej pracy
Posiadając wysoki stopień obserwacji, oceny i kwalifikacji akcji
Posiadając dobrą strukturę i mają zdolność do inicjowania i wykonywaniu czynności
stabilny
Elastyczne zadania relacji oraz zdolności do zdolności do współpracy w całym urządzeniu
Dobra komunikacja i współpraca umiejętności
rozwiązanie
Odblaskowe i pojętny

oferujemy

Stała pozycja
Zmiany pracy każdy trzeci weekend + 2 dodatkowe weekendy rocznie.
Możliwość pracować nad nowymi domami.
Dobrym roboczego
Wynagrodzenia dla obecnej taryfy

Miejsce pracy:
Nesveien 7, 4810 Eydehavn

Informacje kontaktowe:
Mariann Aslaksen Johansen, szef Działu Neskilen i Romstølen, (+47) 48152932, mariann.aslaksen.johansen@arendal.kommune.no

Najważniejsze informacje:
Reklamodawca: Arendal
prawdziwy
Data rozpoczęcia: 20/02/2017
Liczba pozycji: 1